Spoluprácu s p. Šiškovou môžem len odporučiť. Je rýchla, promptná a zodpovedná. Stále dodrží, na čom sa dohodneme, a to sa v dnešnej dobe už ťažšie hľadá 🙂 Ďakujeme 🙂

Natália zo 100percentpure.sk

S Lesi sa mi spolupracuje vynikajúco. Som nadmieru spokojná s jej článkami a taktiež aj s korektúrou. Vždy vymyslí niečo nové a kreatívne. Vie rýchlo reagovať a taktiež sa aj prispôsobiť.
Cením si jej proaktivitu a návrhy, ktoré od nej prichádzajú ako na bežiacom páse. Určite by som ju odporučila každému, kto potrebuje obohatiť svoj blog.

Michaela z pandamarketing.sk

S Lesanou sa nám veľmi dobre spolupracuje, je to priam neuveriteľné, ako rýchlo vie zareagovať na požiadavky a splniť ich na 120 % . Som rád, že som ju spoznal. Neexistuje žiadny dôvod, aby som vôbec uvažoval nad niekym iným. Vystriedali sme pár copywriteriek, ale Lesana je najlepšia v tom, čo robí. Cítiť z jej textov, že to robí, lebo ju to baví a má to rada.

Tomáš z inled.sk

S Lesanou spolupracujeme už dlhšie, a to pri príprave článkov v rámci dôležitého projektu. S jej prácou sme maximálne spokojní. Veľmi oceňujeme priateľskú, otvorenú a neformálnu komunikáciu. Najviac si však vážime aktívny prístup a iniciatívu v rámci zverenej oblasti nášho projektu. Lesanu môžeme odporučiť ako zodpovedného človeka s výbornými schopnosťami.

Richard z digitalpartner.sk

Lesi ma motivovala k tomu, aby som s copywritingom začala aj ja. V písaní je mojou mentorkou a jej cenné rady (nielen v oblasti textov) mi pomáhajú osobnostne i pracovne napredovať a rozvíjať sa.
Vďaka jej trpezlivosti a láskavému prístupu dokážem každú pripomienku prijať s úsmevom na tvári. Ďakujem ti, Lesi, že môžem byť súčasťou tvojho tímu 🙂
 
Denisa z denisadee.eu

Spolupracoval som v minulosti s viacerými copywritermi, takže to viem porovnať. S Lesanou sa mi pracuje vynikajúco!
+ Veľmi rýchla odozva na správy a vďaka tomu rýchla komunikácia
+ Článok bol napísaný podľa inštrukcií a ešte doplnený o ďalšie myšlienky nad rámec inštrukcií, aby prinášal čitateľovi vyššiu hodnotu
+ Veľmi rýchle dodanie článku
+ Veľmi výhodná cena
+ Doplňujúce korektúry a návrhy na zlepšenia
 

Potreboval som pre svoj nový webový projekt copywritera ako soľ. Nie takého obyčajného, čo len šikovne spája slová do viet, ale človeka, ktorý písanie chápe aj v kontexte s budovaním návštevnosti webu. To znamená, že okrem iného musí pri svojej činnosti zohľadniť pravidlá SEO, vhodne a s mierou používa keywords a je fajn ak sa aspoň trošku kamaráti aj s online reklamou.
Lesana ma zaujala práve tým, že som na internete objavil jej PPC reklamu. Z copywriterov tam v tej chvíli bola len ONA a všetky známe agentúry. Dala mi tým signál, že je v obraze. Jej webstránka príjemne prekvapila a vďaka tomu, že sa na nej ako copywriterka predviedla viac ako dobre, okamžite som ju kontaktoval.
Výsledkom je spolupráca, na ktorej oceňujem vždy zodpovedný a ochotný prístup, rozumnú cenu a najmä vynikajúcu komunikáciu. Lesana prežíva úspešný príbeh človeka, ktorému sa vášeň zmenila v povolanie. Píše s chuťou a nadšením, spolupráca s ňou vás bude určite baviť.
 
Ivan Chmelař zo schudnihravo.sk

S Lesanou sa nám spolupracuje veľmi dobre. Milo ma prekvapila, ako do hĺbky si naštudovala problematiku nášho biznisu. Vďaka jej zodpovednému prístupu si myslím, že dokáže napísať text na akúkoľvek tému, keďže si pred písaním textov danú tému naštuduje.
 

Spolupracovať s Lesanou je veľká radosť. Vášeň k písaniu cítiť z každého jej napísaného a upraveného článku. Prácu odovzdáva rýchlo, kvalitne a nezaskočí ju žiadna téma.

Paľo z najlacnejšiemeradlá.sk

Žijeme preto, aby sme si plnili svoje sny. Vďaka Lesane mám istotu, že sa moje napísané myšlienky nebudú hanbiť za prípadné chyby. Je úžasné, ak sa v tom môžem spoľahnúť na odborníka, ktorý pracuje rýchlo a ešte ma v písaní aj podporí. Ďakujem vám Lesana, vaše povzbudenie prišlo v pravý čas. 🙂

Ivana z ivankalapar.com

Sme radi, že sa nám podarila nadviazať spolupráca s Lesanou z vanekova.sk. Textová a vizuálna kvalita článkov, ktoré pre nás píše, je na veľmi vysokej úrovni. Práca, ktorú Lesana odvádza, bola ocenená aj promo portálmi, na ktorých bol články uverejnené. Úprimne môžeme odporúčať každému využiť jej služby.

Matej z uleva.sk

Tvorba obsahu je pre moje podnikanie veľmi dôležitá. Lesi ma svojimi úpravami zachránila už od nejedného trapasu. Viem, že sa na ňu môžem spoľahnúť a vďaka tomu viem tvoriť viac obsahu za menej času.

Roland z Vojkovský.sk

S Lesanou sa mi pracovalo veľmi dobre. Reakcia na emaily a celková komunikácia bola rýchla, slušná a profesionálna.
Oprava textov prebehla rýchlo – návrhy na zmeny v texte boli k veci a naozaj zlepšili text.
Ďakujem Lesana

Napísali o mne / Spomenuli moju tvorbu

 

V článku PR články ako nutné zlo pre linkbuilderov spomína Gabka Kočšová niekoľko PR článkov aj s ich plusmi a mínusmi. Veľmi ma potešilo, keď som tam našla článok, ktorý som sama písala. Ide o článok o Venezuele a nájdete ho pod vzormi “Ako to robiť”.

Teším sa, ďakujem. 🙂

 

V článku Život freelancera: Chyby, ktoré som spravil na voľnej nohe ma Roland Vojkovský spomenul v bode číslo 5. Už dlhodobo spolupracujeme, a tak ma sem tam aj verejne pochváli. Napríklad aj v článku o jeho roku 2017

Ďakujem krásne, Roland. 🙂

Zaujíma ťa, aké články prešli mojimi rukami? Kontaktuj ma. 

7 + 10 =

Mgr. Lesana Šišková, rod. Vaneková

Mgr. Lesana Šišková, rod. Vaneková

Už od základnej školy ma baví písanie. Sen o písaní som časom nahradila za sen o práci v zdravotníctve. Po strednej veterinárnej škole som okúsila vysokoškolský život na FCHPT STU a tento mix som úspešne zakončila magisterským titulom v odbore laboratórne vyšetrovacie metódy.

Niekoľko rokov som strávila ako medicínsky laborant, no písania som sa nevzdala. Časom som si založila živnosť popri práci laboranta a postupne prešla na život freelancera.

Vo voľnom čase sa rada venujem svojmu blogu, čítaniu, rodine a priateľom.
Mojím snom je raz napísať knihu. Toto všetko sa snažím skĺbiť s cvičením a dobrým jedlom. 🙂

Moje portfólio

 

STYL Design

Vianočná predajňa

Kvety Sedmokráska

Bývanie IN

Denník pozitívneho myslenia